DOKUNMATİK POS PC MONİTÖRLERDE EKRAN BOYUTUNUN ÖNEMİ 

Dokunmatik POS (Nokta Satış) PC monitörlerinde ekran boyutunun önemi, kullanım amacına ve uygulamalara göre değişebilir. Dokunmatik POS PC monitörlerinde ekran boyutu, kullanım senaryosuna, içeriğe, kullanıcı deneyimine ve fiziksel alana bağlı olarak önemli bir faktördür. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde uygun bir ekran boyutu seçmek, daha verimli ve etkili bir iş süreci sağlayabilir. Gelin beraber avantajları ve dezavantajları beraber inceleyelim.

   -Boyut olarak küçük dokunmatik POS PC monitörün, geniş ekrana kıyasla kullanımı kolaydır.

   -Hem çalışanlar hem de tüketiciler için görsel olarak çekicidir.

   -Boyut olarak sadeleştirilmiştir. Çevreye daha uygundur. Çok fazla yer kaplamaz ve bulut yazılımlar ile uyumludur.

Boyut olarak büyük dokunmatik POS PC monitörlerin ise avantajlarını boyut olarak küçük olan dokunmatik POS PC monitörlerin dezavantajları olarak düşünebiliriz. Geniş boyutlu POS PC monitörlerin avantajları ise şu şekildedir:

   -Küçük boyutlu ekrana göre daha sağlamdır. Bu sebepten dolayı daha az maliyetlidir

   -Güvenlik açısından daha uyumludur

   -Tüm yazılımlara sorunsuz uyum sağlar

Özetler isek ekran boyutlarının avantajları ve dezavantajlarını göze alarak iş yeriniz için en uygun seçimi yapmanız gerekir. TABİKİ sadece ekran boyutuna bağlı olarak seçim yapmamanız gerekir. Depolama alanı, wifi bağlantısı, giriş çıkış portları vb. özellikleri de göz önünde bulundurmanızı öneririz. Daha profesyonel seçim ve bilgi için yazılımcılarınıza ve Afanda satış birim ekibine danışabilirsiniz.